В Миколаєві ще продовжують ліквідовувати наслідки підтоплення

За словами першого заступника міського голови Віталія Лукова зараз комунальні служби відкачують воду з підвальних приміщень.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: