
Миколаївський центр первинної медичної допомоги №4 отримав нову «швидку» від іноземних донорів
Миколаїв продовжує отримувати допомогу від міжнародних партнерів і донорів. Цього тижня автопарк швидких поповнився новою автівкою. Її придбав благодійний фонд «Nova Ukraine». Карету швидкої допомоги вже передали центру первинної медико-санітарної допомоги №4. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Автівку до міста доставили з Фінляндії. Вона має посилити первинну ланку







