У Миколаєві запрацює офіс Данської ради у справах біженців

З перших днів повномасштабної війни донедавна прифронтовий Миколаїв підтримують звідусюди. Однією з найактивніших країн-партнерів нині є Данія. Саме вона хоче допомогти нашому місту відновитися після ворожих атак російських окупантів.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У вівторок, 31 січня, з офіційним візитом у Миколаїв завітала керівниця Данської ради у справах біженців Шарлотта Сленте. Організація відкриватиме тут свій офіс. З почесною гостею зустрівся міський голова Олександр Сєнкевич.

Для мене велика честь приймати вас тут. Миколаївці дуже вдячні вам за все, що ви робите для нашого міста, для подолання всіх труднощів, з якими ми стикаємось під час цієї війни. Ми вже багато чого зробили разом з вами. Але, звичайно, нам потрібно багато чого ще зробити в майбутньому, — сказав мер.

За рік великої війни Данська рада у справах біженців вже неодноразово допомагала Миколаєву ліквідувати наслідки обстрілів. Партнери надавали ОСБ-плити для пошкоджених будинків, труби для ремонту водопровідних мереж, станції очищення та насоси для точок видачі питної води.

Я рада повідомити, що ми відкриваємо у Миколаєві офіс Данської ради в справах біженців. Хуан Геррера буде очолювати цей офіс, і ми прагнемо розширити нашу співпрацю. Ми плануємо допомагати вам відновлювати житлові будинки та зробити все необхідне, щоб повернути до Миколаєва жителів міста, — зазначила Шарлотта Сленте.

Відкриття офісу організації дасть змогу не лише предметно ознайомитись із потребами громади, а й безпосередньо пересвідчитись у тому, куди й на що спрямовується міжнародна допомога.

Нагадаємо, у Миколаєві відремонтували частину гуртожитку, в якому живуть люди, котрі втратили житло через обстріли.

Раніше повідомлялось, «Миколаївводоканал» отримав від іноземних та українських благодійників потужний мегаватний генератор.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram