День: М д, Р

Міська влада Миколаєва ухвалила спрямувати заощаджені торік 1.7 мільярда гривень на відновлювальні роботи

У Миколаєві планують витратити понад півтора мільярда гривень, які лишилися у бюджеті минулого року, на відновлювальні роботи. Про це стало відомо під час чергової сесії Миколаївської міськради 23 лютого, яка пройшла онлайн. Про інші питання, які розглядалися депутатами, дивіться у сюжеті.  Директорка департаменту фінансів Віра Святелик пояснила, чому цю суму

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728