
Міська влада Миколаєва ухвалила спрямувати заощаджені торік 1.7 мільярда гривень на відновлювальні роботи
У Миколаєві планують витратити понад півтора мільярда гривень, які лишилися у бюджеті минулого року, на відновлювальні роботи. Про це стало відомо під час чергової сесії Миколаївської міськради 23 лютого, яка пройшла онлайн. Про інші питання, які розглядалися депутатами, дивіться у сюжеті. Директорка департаменту фінансів Віра Святелик пояснила, чому цю суму