
“Укрзалізниця” запустила ще два офіційних чат-боти у месенджерах
“Укрзалізниця” запустила свій офіційний чат-бот для продажу квитків у Facebook Messenger та в Apple Messages для бізнесу — на додачу до запущених раніше Viber та Telegram. Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії. За словами керівника пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександра Перцовського Facebook Messenger вже став звичним каналом спілкування для пасажирів. За допомогою Apple Messages для бізнесу та Facebook Messenger пасажири Укрзалізниці вже можуть












