ФОТО: Укрзалізниця

“Укрзалізниця” запустила ще два офіційних чат-боти у месенджерах

“Укрзалізниця” запустила свій офіційний чат-бот для продажу квитків у Facebook Messenger та в Apple Messages для бізнесу — на додачу до запущених раніше Viber та Telegram. 

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

За словами керівника пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександра Перцовського Facebook Messenger вже став звичним каналом спілкування для пасажирів.

За допомогою Apple Messages для бізнесу та Facebook Messenger пасажири Укрзалізниці вже можуть купувати квитки на всі поїзди далекого сполучення та швидкісні поїзди Інтерсіті+, повертати раніше придбані квитки, дивитися розклад рейсів та онлайн-табло станцій, а також перевіряти, до якої платформи прибуває потяг, – зазначив він.

У компанії також нагадали пасажирам, що вони можуть додавати придбані квитки в гаманці в Apple Wallet і Google Pay. Крім того “Укрзалізниця” разом з компанією VISA повертатиме 10% від вартості квитків, придбаних через чат-бот “УЗ”.

Нагадаємо, що 11 листопада АТ «Укрзалізниця» під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця» презентувало концепт оновленого капсульного плацкартного вагона. 

Також повідомлялось, що АТ «Укрзалізниця» реалізує проєкт УЗ Open Data, який забезпечить прозорість компанії та відкритість основних даних товариства для ключових груп стейкхолдерів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram