
У Миколаївській облраді не підтримали відокремлення Центру нефрології і діалізу від обласної клінічної лікарні
У Миколаївській облраді обговорили питання щодо утворення нового медзакладу «Центру нефрології і діалізу», який наразі функціонує на базі «Миколаївської обласної клінічної лікарні». Про це повідомляє кореспондент ТРК «МАРТ». На засіданні комісії з питань соціальної політики та охорони здоров’я Миколаївської обласної ради до депутатів звернулась завідувачка Центру нефрології та діалізу Тетяна














