
Нацбанк введе у обіг пам’ятну монету “Рік Тигра”
Національний банк 9 грудня вводить в обіг пам’ятну монету “Рік Тигра”. Її номінал становитиме 5 гривень. Монету присвятили одній із тварин дванадцятирічного східного календаря. Її випустять тиражем у 20 тисяч штук, повідомляє 24 Канал. Читайте також: Нацбанк з 1 грудня вводить в обіг кілька пам’ятних монет На аверсі монети розмістили:

