Україна ініціює співпрацю з Оманом у сфері сільського господарства

Міністерство закордонних справ України ініціює співробітництво із Султанатом Оман у сфері сільського господарства.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС. У рамках візиту заступника міністра закордонних справ Дмитра Сеніка до Оману відбулася зустріч з міністром сільського та рибного господарства й водних ресурсів цієї держави доктором Саудом Хамудом Аль-Хабсі.

Читайте також: Україна експортуватиме ікру та морепродукти до Саудівської Аравії

Сенік відзначив значний потенціал України в агропромисловому секторі та висловив сподівання на розширення взаємодії з Оманом у сфері сільського господарства та агротехнологій, – ідеться у повідомленні.

Співрозмовники обговорили практичні кроки двосторонньої співпраці щодо використання інноваційних технологій в аграрній сфері та відкриття ринків.

Окрема увага була приділена перспективам налагодження взаємодії між бізнес-спільнотами двох держав.

Читайте також: Україна підтвердила право експорту молочної продукції до ЄС

Нагадаємо, наприкінці червня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за п’ять років експорт українських товарів до Європейського Союзу зріс на 60% і цього року, як очікується, він досягне 20 млрд євро.

Також повідомлялось, пріоритетними напрямками співпраці Держпродспоживслужби та Американської торговельної палати в Україні є розширення географії експорту продуктів, приєднання України до системи HUB, імпорт харчових та дієтичних добавок, боротьба з фальсифікацією продуктів.