
У Миколаєві зробили перше щеплення від COVID-19
Миколаїв отримав першу вакцину від COVID-19. Одним із перших щеплення зробили 50 лікарям і медсестрам третьої міської лікарні. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Щеплення роблять спеціальні мобільні бригади, які пройшли попереднє навчання в столиці. У їх складі лікар і дві медичні сестри. В місті таких бригад дві. В третій





