Першою отримала щеплення від Covid Олена Купрєєва

У Миколаєві зробили перше щеплення від COVID-19

Миколаїв отримав першу вакцину від COVID-19. Одним із перших щеплення зробили 50 лікарям і медсестрам третьої міської лікарні.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Щеплення роблять спеціальні мобільні бригади, які пройшли попереднє навчання в столиці. У їх складі лікар і дві медичні сестри. В місті таких бригад дві. В третій міській лікарні працювала бригада, що діє на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2. Всього вакцину отримали 50 чоловік.

Першою вакцинувалась завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Олена Купрєєва. Лікар щодня має справу з хворими на коронавірус, тому не вагалась прищеплюватись чи ні.

У нашому відділенні вже п’ятеро медпрацівників перехворіли на COVID-19. Ми безпосередньо щодня стикаємось з такими пацієнтами, з цими хворими, тому мене вмовляти не довелось. Рішення стовідсоткове”, – каже Олена Купрєєва.

На першому етапі Миколаївщина отримала 12 тисяч 300 доз вакцини AstraZeneсa з назвою CovieShield. Вакцинація виключно добровільна. Прищеплюють лише тих медпрацівників, які дали на це згоду. Медичний заклад попередньо робить заявку на необхідну кількість доз, а далі бригада виїжджає на місце і працює згідно зі списками.

Ця робота, я вважаю, що вона планова і вона буде продовжена до тих пір, поки не будуть щеплені всі контингенти, котрі підлягають на першому етапі. Це ковідні стаціонари – працівники, які в них працюють, це наші інтернатні заклади, в яких знаходяться люди похилого віку та їх працівники та військовослужбовці, які прищеплюються за своїми схемами”, – розповіла начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

Вакцинація на Миколаївщині триватиме. Наступні на черзі обласна інфекційна лікарня та станція екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, в Україні 24 лютого розпочалась вакцинація від COVID-19. Перше щеплення зробили лікарю-реаніматологу з Черкащини. 

Раніше повідомлялось, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай розповіла, що вакцинація триватиме до кінця року і матиме п’ять етапів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram