
Міненерго розпочало активну роботу зі створення системи кіберзахисту
Реформи у сфері кібербезпеки енергетичного сектору України необхідно прискорити. Про це заявила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-центр Міністерства енергетики. “Як очільниця Міністерства енергетики я хочу не тільки зберегти вектори реформ в сфері кібербезпеки, що були розпочаті в галузі, але й прискорити їх реалізацію. Міненерго,

