Кіберзахист. Фото - Pixabay

Міненерго розпочало активну роботу зі створення системи кіберзахисту

Реформи у сфері кібербезпеки енергетичного сектору України необхідно прискорити.

Про це заявила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-центр Міністерства енергетики.

“Як очільниця Міністерства енергетики я хочу не тільки зберегти вектори реформ в сфері кібербезпеки, що були розпочаті в галузі, але й прискорити їх реалізацію. Міненерго, як центральний орган виконавчої влади, відповідальний за безпеку й, зокрема, кібербезпеку енергетичних об’єктів, розпочало активну роботу зі створення системи, що дійсно стане ефективною в сучасних умовах”, – сказала Буславець.

Актуальні питання кібербезпеки представники міністерства сьогодні обговорюють із світовими виробниками – лідерами в сфері кібербезпеки та цифрових трансформацій, які зацікавились співпрацею у цьому напрямку.

Читайте також: Штучний інтелект відновив фрагменти стародавніх месопотамських текстів

В Україні затверджено стратегію уряду й ухвалено нормативні акти, що дають загальну модель розвитку галузевих систем кібербезпеки у державі, також є останні нормативи та рекомендації Європейського Союзу щодо заходів з кібербезпеки в енергетичному секторі, які використано як базу для розробки концептуального бачення.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою вводиться цифрова довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram