ФОТО: UNN

ЗСУ достроково отримали 16 ракет “Вільха”

Державне підприємство ДККБ “Луч”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” на початку квітня передало Збройним Силам України останні 16 ракет “Вільха”.

Про це повідомляє на прес-служба Укроборонпрому.

ДП ДержККБ “ЛУЧ”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” достроково відвантажило Збройним Силам України останні 16 одиниць виробів “Вільха”, що серійно виготовлялися на підприємстві відповідно до державного контракту укладеного в рамках державного оборонного замовлення, – йдеться у повідомленні.

Держпідприємстсво виконало державний контракт, укладений з Міноборони у 2018 році на поставку ЗСУ виробів “Вільха”. Враховуючи важливість цих виробів для підвищення боєздатності ЗСУ, держпідприємство завершило виконання контракту достроково.

Дивіться також: Перший європейський контракт «Океану» за вісім років

Повідомляється, що на початку квітня військовим було поставлено заключну партію виробів “Вільха”.

Зазначається, що наразі тривають роботи в рамках раніше укладених контарктів, модернізація ракетної системи “Вільха-М” та випробування ракетного комплексу “Нептун”.

Нагадаємо, 21 квітня, окупанти обстріляли українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 мм і 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram