Жителя Первомайська посадили до в’язниці за домашнє насильство над матір’ю

36-річного жителя Первомайська посадили на півтора роки до в’язниці за насильство над матір’ю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Встановлено, що чоловік систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї 69-річної матері. Так, 12 липня 2021 року за місцем їх спільного проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік в черговий раз вчинив суперечку з потерпілою, в ході якої словесно ображав, принижував, висловлювався нецензурною лайкою в сторону жінки, вимагав гроші на горілку та вигнав матір з квартири.

Крім того, кривдника тричі визнано винним Первомайським міскрайонним судом та постановами притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, однак, пропри це, він продовжував вчиняти свої протиправні насильницькі дії.

Вироком Первомайського міськрайонного суду визнано винним чоловіка та призначено міру покарання у виді 1 року і 6 місяців позбавлення волі, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Миколаїв став другим містом в Україні, де запроваджують модель центру Барнхаус – спеціалізованого закладу для допомоги дітям, які постраждали від насильства, або стали свідками кримінальних правопорушень пов’язаних з насильством.

Як відомо, Міністерство внутрішніх справ презентувало інтерактивну мапу допомоги на випадок домашнього насильства і планує випустити мобільний додаток для потерпілих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram