Фото з відкритих джерел

Жителі Снігурівки закликають ігнорувати фейковий референдум

Евакуйовані жителі Снігурівки закликали земляків, що залишилися на окупованій території, проігнорувати російський «референдум».

Ініціативна група жителів міста Снігурівка та сіл Снігурівської ОТГ, які зараз окуповані російськими військами, записали відеозвернення до українців, в якому засудили «референдум», що проводять сьогодні окупанти на захоплених територіях.

Ці люди знаходяться в одному з населених пунктів Миколаївської області та є тимчасово переміщеними особами.

«Ми, жителі Снігурівки, зібралися сьогодні на акцію протесту з приводу незаконного псевдореферендуму у місті Снігурівка та прилеглих селах. Снігурівський край завжди був і буде Україною. У Російську Федерацію ми ніколи не хотіли і не хотітимемо.

Закликаємо мешканців Снігурівки та прилеглих сіл не йти на цей «референдум» і не брати участі у цьому незаконному заході», – йдеться у відеозверненні.

Нагадаємо, що російські окупанти планують 23-27 вересня провести на захоплених частинах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей псевдореферендуми з метою приєднання до РФ.

Колаборанти заявляють, що окуповану частину Миколаївщини «приєднали» до Херсонської, тому там теж пройде «псевдореферендум». 

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram