Фото з відкритих джерел

На окупованій частині Миколаївської області колаборанти заявляють про проведення «референдуму»

Російські окупанти планують 23-27 вересня провести на захоплених частинах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей псевдореферендуми з метою приєднання до РФ.

Колаборанти заявляють, що окуповану частину Миколаївщини «приєднали» до Херсонської, тому там теж пройде «псевдореферендум». Про це в коментарі росЗМІ заявив «заступник голови адміністрації» Херсонської області колаборант Кирило Стремоусов.

Він стверджує, що нібито представники окупованих села Олександрівка та міста Снігурівка «попросили включити їх до складу Херсонської області».

Тепер вони будуть як адміністративні одиниці Херсонської області брати участь у «референдумі»,– сказав колаборант Стремоусов.

Як повідомлялося, російські окупанти планують 23-27 вересня провести на захоплених частинах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей псевдореферендуми з метою приєднання до РФ.

У Міністерстві закордонних справ України наголосили, що плани Росії провести псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях не завадять Збройним силам України звільнити українські землі з-під окупації.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram