Жителі Матвіївки не згодні із запропонованою транспортною стратегією від “ОПЗЖ”

Жителі мікрорайону Матвіївка у Миколаєві не згодні з транспортною стратегією щодо вирішення проблеми з великою кількістю фур у місті, яку напередодні представив представник партії «Опозиційна платформа – За життя» Максим Невінчанний. Місцеві жителі виступили проти пропозиції побудувати поромну переправу в їхньому мікрорайоні.

Транспортну стратегію «ОПЗЖ» обговорюють у Facebook-спільноті жителів мікрорайону “Матвеевка Online”.

Як відомо, 16 липня на своєму YouTube-каналі депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний представив транспортну стратегію Миколаєва, розроблену командою «Опозиційна платформа – За життя», яка спрямована на вирішення проблем з великовантажним транспортом.

В рамках цієї стратегії пропонується пустити всі вантажівки в об’їзд Миколаєва. Для цього в «Опозиційній платформі – За життя» вважають за доцільне побудувати дорогу, яка буде об’єднувати Київську та Одеську трасу, а також поромну переправу через річку в районі села Сливино, що дозволить відвести всі вантажівки з міста.

Фото: Скріншот з відео

У свою чергу, деякі жителі мікрорайону Матвіївка висловили свою незгоду із запропонованою транспортною стратегією від “ОПЗЖ”.

За словами, депутата Миколаївської обласної ради і прихильника партії “ОПЗЖ” Максима Невінчанного, у рамках реалізації, так званої, транспортної стратегії необхідно побудувати 25 кілометрів бетонної об’їзної дороги, втім орієнтовану суму для її здійснення не називає.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич впевнений, що пропонована ним дорожня стратегія для великовантажного транспорту спроможна вирішити проблему численних заторів і руйнувань доріг у місті. 

Раніше повідомлялось, у міській раді Миколаєва відбулась нарада з питань здійснення вантажоперевезень. Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся зі стивідорами, які  працюють у порту, поліцією, а також місцевими жителями, у дворі яких водії фур влаштували відстійник.

Як відомо, глава Служби автодоріг у Миколаївській області Владислав Невеселий розповів про плани завершити ремонт трьох доріг, а також з’єднати великі ОТГ з центральними трасами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram