Фото з відкритих джерел

Жителі Матвіївки направили скаргу до уряду щодо будівництва відстійника для фур

Жителі мікрорайону Матвіївка в Миколаєві направили колективну скаргу до Кабінету міністрів України, на ім’я головного прокурора області Володимира Говорухи і начальника державної інспекції з охорони пам’яток культури в Миколаївській області через будівництво відстійника для фур на ділянці поруч з трасою М-14.

Копію скарги опублікувала на своїй сторінці в Facebook користувачка Катерина Ангелова.

Люди звертаються до головного прокурора області з метою перевірки:

  • законності дій Миколаївської міської ради, яка виділила земельну ділянку Службі автодоріг області під будівництво відстійника поруч з Матвіївкою;
  • законність дозволу міської ради на складання проєкту землеустрою;
  • законність тендера на будівництво відстійника для фур, який раніше провела Служба автодоріг області.

Жителі Матвіївки також просять дати правову оцінку щодо відсутності на момент публікації скарги проведення колективних слухань з приводу будівництва відстійника. До уряду звертаються з проханням тимчасово не виділяти кошти Службі автодоріг на будівництво майданчика для великих вантажівок, поки не буде вирішено суперечку з місцевими жителями.

Начальника державної інспекції з охорони пам’яток культури в Миколаївській області жителі Матвіївки попросили надати інформацію про наявність пам’яток археології на ділянці, де планується будівництво.

З цих причин ми змушені звертатися до вищих органів правопорядку, може вони проллють світло, як розпоряджаються нашими землями, і кому це вигідно, — написала Катерина Ангелова.

Нагадаємо, під час останньої сесії міськради Миколаєва, 1 жовтня, депутати розглянули питання про поділ комунальної земельної ділянки у мікрорайоні Матвіївка. Депутатка Олена Кісельова зазначила, що слід включити у відповідний проєкт рішення пункт про громадські обговорення під час розробки технічної документації щодо двох окремих ділянок площею 190 тисяч та 690 тисяч квадратних метрів, які розташовані у межах мікрорайону. У підсумку депутати підтримали пропозицію колеги.

Раніше повідомлялося, жителі мікрорайону Матвіївка у Миколаєві виступили категорично проти будівництва стоянки для великих вантажівок площею 379 тисяч 959 квадратних метрів, яку планують звести поряд з ним.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram