Доля довгобуду, розвиток футболу та ділянка під відстійник для фур в Миколаєві: підсумки 10-ї сесії міськради

У Миколаївській міській раді пройшло чергове пленарне засідання сесії. Серед поточних та земельних питань депутати вчергове розглядали можливість передачі недобудови по вулиці 3-я Слобідська ЧНУ ім. Петра Могили, а також програму розвитку футболу в місті та плановане будівництво для вантажного транспорту у Матвіївці.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «МАРТ».

Долю багатостраждальної недобудови знову намагалися визначити депутати міськради Миколаєва. Один проєкт рішення передбачав передачу будівлі у власність держави, а саме миколаївській «Могилянці» під будівництво клініки. Другий — пропонував включити довгобуд у список приватизації, щоб у подальшому продати його через аукціон. Однак на засіданні мер міста Олександр Сєнкевич повідомив, розробник одного з проєктів попросив зняти питання з розгляду, бо його необхідно доопрацювати.

У нас два проєкта, які стосуються об’єкту недобудови на вулиці 3-й Слобідській. Тому прошу вас їх включити з порядку денного, ми їх допрацюємо до 21 жовтня і вони знову будуть винесені на розгляд. Звісно, якщо на те буде воля розробників проєктів рішень, — сказав Олександр Сєнкевич.

Депутати підтримали ініціативу міського голови. Проєкт рішення таки відхилили і передали автору.

Цього ж дня депутат Сергій Кантор закликав своїх колег підтримати розробку програми з розвитку футболу на наступні п’ять років. Її основна мета ⸻ пропагувати здоровий спосіб життя і сприяти прогресивним змінам у миколаївському футболі.

Це дозволить підвищити фізичного і духовного розвитку громадян, зміцнити авторитет міста Миколаєва в Україні і в світовому співтоваристві, досягнення високих спортивних результатів, розвиток і популяризація футболу в місті Миколаєві, залучення дітей та молоді до занять спортом, створення умов для їх самореалізації, підвищення рівня проведення змагань, підготовка спортсменів високого класу, сприяння досягненню високих спортивних результатів, — зазначив Сергій Кантор.

Зі свого боку депутатка Ганна Норд зазначила, що очолювана нею комісія з питань освіти, молоді та спорту відмовилася підтримувати це питання, оскільки вважає недоцільним зосереджуватися лише на цьому виді спорту.

Комісія запропонувала не вилучати футбол, як окремий вид спорту і розроблення окремої програми, а розглядати всі види спорту в комплексі. Ми не проти розвитку футболу, так депутати й висловлювалися, але давати завдання управлінню спорту розвивати лише футбол — це не правильно, — пояснила свою позицію Ганна Норд.

Були й такі, хто підтримав ініціативу Кантора, бо теж вважають, що розвиток футболу у Миколаєві має бути у пріоритеті. Та все ж у підсумку голосів так і не вистачило для погодження програми. Її мають доопрацювати і винести на наступне засідання сесії.

Фото: Google Maps
Фото: Google Maps

Розглянули депутати і питання про поділ комунальної земельної ділянки у мікрорайоні Матвіївка. Раніше її виділили Службі автодоріг  області під будівництво відстійника для фур. Депутатка Олена Кісельова зазначила, що слід включити у відповідний проєкт рішення пункт про громадські обговорення під час розробки технічної документації щодо двох окремих ділянок площею 190 тисяч та 690 тисяч квадратних метрів, які розташовані у межах мікрорайону.

Коли буде розроблятися технічна документація щодо поділу, то мають буду враховані зауваження та пропозиції мешканців мікрорайону Матвіївка. Ми пам’ятаємо, як вони були тут з мітингами, тому їх думка може бути врахованою лише шляхом громадського обговорення, — сказала депутатка.

Депутати підтримали пропозицію колеги і проголосували «за».

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради зняли з розгляду сесії два проєкти рішень щодо подальшої долі недобудови на 3-й Слобідській.

Як відомо, 1 жовтня в сесійній залі міськради нагородили прийомних батьків та батьків-вихователів Миколаєва, які виховують більше ста дітлахів.

Раніше повідомлялося, жителі мікрорайону Матвіївка у Миколаєві виступили категорично проти будівництва стоянки для великих вантажівок площею 379 тисяч 959 квадратних метрів, яку планують звести поряд з ним.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram