Мешканці Матвіївки проти будівництва відстійника для великовантажівок поряд з мікрорайоном

Жителі мікрорайону Матвіївка у Миколаєві виступають категорично проти будівництва стоянки для великих вантажівок площею 379 тисяч 959 квадратних метрів, яку планують звести поряд з ним.

Про це стало відомо під час сесії Миколаївської міської ради, 19 серпня, повідомляє телеканал «МАРТ».

В ході пленарного засідання до депутатів звернулася жителька мікрорайону Матвіївка, депутат міськради IV скликання Наталя Костенко. Вона заявила, що ця територія є перспективною під житлову забудову, краще такі об’єкти будувати в промисловій зоні.

Що таке 37 гектарів під відстійник? Це 37 стадіонів можна побудувати на цій території. Нам що, більше нема під що землю використовувати? Межі міста, за які боровся депутатський корпус в 1996 році, приєднували Матвіївку, Тернівку, Корениху Малу й Корениху Велику, тоді дуже сильно боролися аби місто взяло ці землі. Матвіївка була селищем міського типу зі своїми депутатами, владою і межами. У 1996 році на референдумі ми прийняли рішення увійти до складу міста Миколаєва, віддати свою землю місту. У нас немає промислової зони в місті? Ні за містом територій для відстійника? Друге питання, нарешті зробили шикарну дорогу за державні гроші, але не знаю, скільки вона витримає, фури вже з 7-го ранку там стоять. Кожен день бачу, як по мосту і новій дорозі шурують здорові машини вагою 40-60 тонн. У мене величезне прохання до депутатів міськради з цими 37 гектарами. Подумайте, перш ніж це приймати. Повірте, буде війна. Ця війна не зрівняється ні з чим, коли піднімуться АТОшники та народ, – сказала Наталія Костенко.

У свою чергу міський голова Олександр Сєнкевич сказав, що ініціатива побудувати відстійник належить Службі автомобільних доріг України

Місце біля траси М-14 було запропоновано як таке, яке не є агропромисловою землею та розташоване у трьох кілометрах від житлової зони мікрорайону Матвіївка і від Тернівського кільця. За всім екологічним нормам і розрахунками Служби автодоріг, цей об’єкт можна розмістити вздовж траси М-14. Будівництво буде здійснюватися за кошти державного бюджету, – зазначив мер Миколаєва.

Нагадаємо, поблизу Миколаєва планують облаштувати земельну ділянку в якості відстійника для великовантажного транспорту, аби зменшити кількість фур у місті. Земельна ділянка, орієнтовною площею 379 тисяч 959 квадратних метрів уздовж траси М-14 (Одеса — Мелітополь — Новоазовськ) поряд із мікрорайоном Матвіївка, має стати спеціалізованим майданчиком для очікування вантажівок. Відповідний проєкт рішення, про виділення даної земельної ділянки Службі автомобільних доріг Миколаївської області, ухвалили депутати міської ради, під час чергової сесії, 30 липня.

Також «МАРТ» повідомляв, у Миколаївській міській раді розглядають питання рекультивації міських кладовищ. Про це стало відомо на засіданні комісії Миколаївської обларади з питань екології сьогодні, 10 серпня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram