Депутати міськради Миколаєва знову відклали питання недобудови на 3-й Слобідській: розробник проєкту відкликав розгляд

Депутати Миколаївської міської ради зняли з розгляду сесії два проєкти рішень щодо подальшої долі недобудови на 3-й Слобідській.

Про це стало відомо під час пленарного засідання сесії міськради, 1 жовтня, передає телеканал «МАРТ».

Перший проєкт рішення передбачав передачу будівлі у власність держави, а саме Чорноморському національному університету імені Петра Могили під будівництво клініки. Другий має пропозицію включити недобудову у список приватизації, аби в подальшому продати його через аукціон.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відзначив, що розробник одного з проєктів попросив зняти питання з розгляду в зв’язку з необхідністю доопрацювання.

Нагадаємо, схожа ситуація була 8-го липня, коли депутати Миколаївської міськради не прийняли рішення про передачу недобудови по вулиці 3-я Слобідська у власність ЧНУ імені Петра Могили.

Пізніше стало відомо, наприкінці члени депутатської комісії міської ради з питань ЖКГ не підтримали пропозицію свого колеги Сергія Кантора виставити недобудову на 3-й Слобідській на аукціон. Так само не вистачило голосів і «за» рішення передати цю будівлю «Могилянці» для створення на її базі університетської клініки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram