Міськрада Миколаєва провалила голосування щодо передачі «Могилянці» недобудови на 3-й Слобідській

У четвер, 8 липня, депутати Миколаївської міськради не прийняли рішення про передачу недобудови по вулиці 3-я Слобідська у власність Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

«За» проголосували 25 депутатів.

Глава фракції «Опозиційна платформа – За життя» в Миколаївській міській раді Артем Ільюк перед голосуванням сказав, що його фракція утримається через те, що думка сесійної зали розділилося: одна частина депутатів наполягає на аукціоні, інша – за передачу університету. Він запропонував на наступній сесії розглянути два проекти рішення, про аукціон і про передачу.

Депутат від партії «Пропозиція» Олександр Береза ​​закликав колег підтримати передачу, назвавши це «найкращою інвестицією в майбутнє».

Національний університет показав багато успішних прикладів того, як можна розвиватися. Цей недобуд не один десяток років стоїть в самому центрі міста, там є автомобільна стоянка. Які поліпшення пройшли там? Нічого крім посипаною асфальтної крихти. Потрібно відкинути політичні спекуляції і прийняти рішення, – сказав Олександр Береза.

Його колега по фракції Дмитро Січко уточнив, що крім економічної складової є і соціальна, мовляв, продаж з аукціону для створення там, наприклад, казино, принесе більше грошей, але клініка принесе більше користі.

У підсумку депутати провалили голосування, для прийняття рішення не вистачило трьох голоси.

Нагадаємо, члени постійної комісії міської ради з питань ЖКГ підтримали рішення про передачу недобудови на 3-й Слобідській Чорноморському національному університету імені Петра Могили. На місці довгобуду планують звести сучасну клініку, в якій студенти «могилянки», котрі навчаються на медичному факультеті зможуть проходити практику.

Як відомо, депутат Миколаївської міської ради Дмитро Січко вважає, що доля недобудови по вулиці 3-й Слобідській, в якій планують створити медичну клініку, не буде швидко вирішено, як очікувалось.

Раніше повідомлялось, 24 грудня, під час пленарного засідання Миколаївської міськради мер міста Олександр Сєнкевич заявив, що цього разу депутатам не запропонували голосувати за проєкт рішення про передачу недобудови на 3-Слобідській ЧНУ ім. Петра Могили.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930