Зеленський звернувся до українців щодо агресії РФ і закликав не панікувати

Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення щодо російської агресії і закликав не панікувати, адже ризики від російської агресії існують уже не перший рік і не стали більшими.

Про це він зазначив у відеозверненні, повідомляє Укрінформ. 

Хіба вторгнення почалося не у 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують вже не один рік, і вони не стали більшими, більшим став ажіотаж навколо них, – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що зараз єдиний привід для паніки – якщо після восьми років війни ми будемо досі піддаватися паніці, знімати все з рахунків, змітати з полиць, скидати друзям і знайомим фейки та страшилки.

Читайте також: Ми знаємо, що відбувається по лінії НАТО-Росія – Кулеба

Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Видихнути. Заспокоїтись. Не бігти по гречку і сірники. Усім ЗМІ – бути саме засобами масової інформації, а не масової істерії. У гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна може бути завтра! Це точно її не зупинить, – зауважив Президент.

Крім того, він підкреслив, що усім нашим партнерам потрібно бути дієвими і не на словах, важлива не лише інформація про те, що може зробити РФ, а й про те, що в цьому випадку буде робити світ.

Читайте також: На кордоні з Україною перебувають 127 тисяч російських військових – Данілов

За словами Президента, міжнародна підтримка має бути «без абстрактних «їм це не минеться», а називати конкретні санкції та заходи, на які готовий світ».

Що робити вам? Тільки одне. Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні. Не накручувати самих себе, на все реагувати мудро, не емоційно! Головою, а не серцем. Не кричати «все пропало», а знати, що все під контролем і все іде по плану, – запевнив Президент.

Читайте також: Рівень загрози російського вторгнення не перетнув червоної позначки – Кулеба

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram