Дмитро Кулеба. Фото - dyvys.info

Ми знаємо, що відбувається по лінії НАТО-Росія – Кулеба

Немає жодних підстав стверджувати, що під час перемовин США і НАТО з Росією питання, які стосуються України, вирішуються без урахування позиції нашої держави.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній з канадською колегою Мелані Жолі пресконференції у Києві, повідомляє Укрінформ.

Ми, Україна, знаємо про зміст тих розмов, які відбуваються між Сполученими Штатами і РФ. І контакти між Президентом України та Президентом Сполучених Штатів, мої контакти з державним секретарем були спрямовані саме на це. Ми знаємо, що відбувається по лінії НАТО-Росія. Ми, безумовно, як члени ОБСЄ знаємо, що відбувається там. Тому немає жодних підстав стверджувати, що щось вирішується без України, – сказав Кулеба.

Читайте також: Рівень загрози російського вторгнення не перетнув червоної позначки – Кулеба

Він додав, що формат, у якому всі сторони – ЄС, НАТО, США, Україна, Росія, Канада, Велика Британія тощо – сядуть за один стіл, – «це фантастика, цього не буде, так не працює дипломатія».

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram