Фото: з відкритих джерел

На кордоні з Україною перебувають 127 тисяч російських військових – Данілов

Для планування повномасштабної наземної операції Росії знадобиться мільйон військових, зараз на кордоні з Україною їх приблизно 127 тисяч.

Як повідомляє Укрінформ, про це у коментарі виданню LIGA.net повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. 

Сьогодні загальна чисельність російських військ на кордоні з Україною становить орієнтовно 127 000, у тому числі наземний компонент – 106 000, з відповідними вогневими, ударними та маневровими можливостями. Є певні переміщення військ, але поки що це не критично, – заявив Данілов.

Читайте також: Ми знаємо, що відбувається по лінії НАТО-Росія – Кулеба

За його словами, для повномасштабної наземної операції Росії потрібний мінімум мільйон військових.

Для того, щоб росіяни могли планувати повномасштабну наземну операцію, їм знадобиться понад мільйон військових, для концентрації яких потрібен час, а переміщення такого масиву людей та техніки не може залишитися непоміченим, – заявив секретар РНБО.

За його словами, що “всі ці ігрища біля українського кордону мають і позитивний ефект – об’єднання демократичних країн у підтримці України в її боротьбі проти Кремля”.

Читайте також: Рівень загрози російського вторгнення не перетнув червоної позначки – Кулеба

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram