Фото: 24 канал

Зеленський порівняв українських олігархів з «дрібними речами»

Під час виступу у Верховній Раді Президент України Володимир Зеленський розповів, що Україна вперше за 30 років розпочала системну боротьбу з олігархами, але вирішив довго не зупинятися на цій темі, вважаючи її «дрібною».

Про це він повідомив у посланні глави держави у Раді у середу, 1 грудня.

Ми вперше за 30 років розпочали системну боротьбу з олігархами. Хтось каже, що правильно говорити не з олігархами, а проти олігархів. Я скажу, що правильно не казати, а це робити. І я впевнений, що Україна у цій боротьбі переможе. Україна із цим закінчить, але я не хочу закінчувати свій виступ саме цією тематикою, тематикою олігархів. Я не хочу говорити наприкінці про дрібні речі. Хочу говорити про головне, про державу, – сказав президент Володимир Зеленський.

Присутні народні депутати відреагували на слова президента оплесками. Після того, як овації стихли, Володимир Зеленський перейшов на тему війни в Україні.

Нагадаємо, 23 вересня, Верховна Рада України прийняла Закон «Про запобігання загроз національній безпеці, пов’язаних з надмірним впливом осіб, які мають значний економічний або політичний вага в суспільному житті (олігархів)».

Також повідомлялося, президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram