Зеленський пообіцяв 30 мільярдів дешевих кредитів для бізнесу

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв дешеві кредити для малого бізнесу, гарантом якого буде виступати держава.

Про це він заявив у своєму традиційному відеозверненні.

https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2522975314619496/

Хочу відзначити перші кроки в напрямку полегшення життя. Перш за все – це програми кредитів для малого і середнього бізнесу під 3-5%. Розуміємо, що є підприємці, які не працювали під час карантину, а отже, не зможуть показати банку дохід. Незважаючи на це, вони отримають потрібні гроші, тому що гарантом виступить уряд. На цю програму планується до 30 мільярдів гривень, – сказав Володимир Зеленський.

Він додав, що додатково 6 мільярдів гривень орієнтовані на збільшення матеріальної допомоги по безробіттю, а також допомоги роботодавцям, які через коронавірус призупинили діяльність.

Вони зможуть отримати від держави компенсацію для виплати зарплат своїм працівникам, – сказав глава держави.

Також Президент нагадав, що незабаром стартує антикризова програма соціального захисту сімей – для ФОП 1 і 2 групи платників податків буде грошова допомога для дітей до 10 років.

Президент висловив упевненість, що бюджетний комітет Ради погодить цю програму і понад 300 тисяч сімей фізичних осіб-підприємців зможуть отримати допомогу, яка буде складати близько 2 тисячі гривень і буде надаватися протягом усього карантину, а також ще місяць після його відміни.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі.

Раніше повідомлялось, Зеленський підписав закон про боротьбу з «правковим спамом».

Як відомо, Президент України пообіцяв, що громадянам старше 80 років будуть щомісяця доплачувати по 500 гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram