Фото: Коммерсантъ

Зеленський наприкінці жовтня відвідає Британію

Наприкінці жовтня очікується офіційний візит української делегації на чолі з Президентом Володимиром Зеленським до Великої Британії.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю телеканалу «Дом» розповів посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

У кінці цього місяця ми очікуємо візит до Об’єднаного Королівства високої делегації на чолі з Президентом України, — пояснив він.

Також планується засідання стратегічного діалогу в рамках виконання річних домовленостей.

Читайте також: В Україні головною цінністю завжди буде людина, а не ідеологія – Зеленський

Я сподіваюся, що міністри закордонних справ України та Британії вже через місяць зможуть подивитися, що було зроблено за рік і направити зусилля на майбутнє, — додав Пристайко.

Посол також зазначив, що подібні візити відбуваються постійно.

Читайте також: Зеленський: “Донька не хоче, щоб я йшов на другий термін”

Нещодавно був віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков, якому був цікавий досвід Великої Британії — як реінтегрувати території. Нам особливо цікаво, що відбувалося в Північній Ірландії, як ці ненависть, тероризм переросли в політичний процес і зараз більш-менш все владналося, — пояснив він.

Також Пристайко розповів, що половина коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, підуть на посилення українського флоту.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств» № 1788-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 24 вересня 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram