Фото: Офіс Президента

В Україні головною цінністю завжди буде людина, а не ідеологія – Зеленський

Високим званням Праведника народів світу відзначено 2659 українців, однак тих, хто рятував євреїв за часів Голокосту, значно більше.

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час виступу на заходах з вшанування 80-роковин трагедії Бабиного Яру, повідомляє Укрінформ.

Ми не знаємо про всіх них. Ми маємо дізнатися про їхні історії, про їхні подвиги, аби кожен, хто рятував євреїв за часів Голокосту, був удостоєний високого звання Праведник народів світу. Серед тих, чиї історії відомі, сьогодні це звання носить 2659 українців.

Ми пишаємось кожним із них і завжди будемо державою, де головною цінністю є людина, а не ідеологія, – заявив Президент.

Він подякував усім іноземним гостям, які прибули на вшанування 80-х роковин трагедії Бабиному Яру: президентам Ізраїлю та Німеччини, главам парламентів Швеції, Польщі та Грузії, віцеспікерам парламентів Чехії, Австрії, Польщі, Литви, Латвії, спеціальному посланнику США у боротьбі з антисемітизмом, лідерам духовенства, послам та іншим діячам з усього світу, які займаються трагедією Голокосту.

Читайте також: Зеленський дав оцінку своїй роботі, а також партії «Слуга народу» за два роки

Зеленський запевнив, що його запрошення і візити іноземних представників — це “не політичний або дипломатичний реверанс, це доказ єдності наших поглядів, тест на однодумців”. І, на його думку, цей тест складено успішно.

Також повідомлялося, що раніше Володимир Зеленський заявляв про тиск на народних депутатів та інтриги навколо ухвалення антиолігархічного закону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram