Володимир Зеленський / Фото: РБК-Україна

Зеленський дав оцінку своїй роботі, а також партії «Слуга народу» за два роки

Президент Володимир Зеленський оцінив роботу партії «Слуга народу» за два роки на «3 з плюсом» за 5-бальною шкалою, а свою власну на 7-8 за 12-бальною.

Про це Володимир Зеленський сказав в Трускавці під виїзного засідання фракції «Слуга народу», повідомляє «Українська правда».

Він зазначив, що членам партії поки що не вистачає досвіду.

Бракує досвіду. Я бачу велику кількість людей, які дуже сильно підтягнулися. Є потужні люди, яких, вибачте, що я так кажу, ніколи не було в Україні, не було багато таких людей. З точки зору цифровізації, інфраструктури, енергетики в таких боях і конкуренції, яка у нас є на міжнародній арені, – сказав президент.

Як змінився сам Володимир Зеленський за два роки і як оцінює власну роботу, гарант спочатку відповідати не хотів.

Я думаю, що не маю права ставити собі високу оцінку. 7-8, так кажуть? За 12-бальною. Я десь в середині, – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилась інформація, що 2 жовтня на засіданні фракції «Слуги народу» в Трускавці почали збирати підписи за відставку спікера парламента Дмитра Разумкова.

Також повідомлялося, Володимир Зеленський заявляв про тиск на народних депутатів та інтриги навколо ухвалення антиолігархічного закону.

Як відомо, 22 вересня під Києвом було скоєно замах на першого помічника президента Зеленського Сергія Шефіра, нападники обстріляли його машину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram