Зеленський домовився про співпрацю з ОАЕ у галузі біотехнологій, IT та кібербезпеки

Президент Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів ознайомився з проєктом інноваційного міста “Масдар-Сіті” в Абу-Дабі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає Укрінформ. Як зазначається, Президент ознайомився з особливостями реалізації концепції міста з нульовим забрудненням СО2 та повним циклом переробки відходів.

“Інновації, технології – це майбутнє. Це новий комерційний ринок для взаємної співпраці, який створюється для збереження майбутнього. Нас дуже цікавить досвід Об’єднаних Арабських Еміратів, які поширили ці технології й на інші країни”, – зазначив Зеленський.

Він ознайомився з проєктами енергетичної компанії “Масдар”, що належить інвестиційному фонду “Мубадала” і є інвестором та оператором проєктів у галузі відновлюваних джерел енергії та сталого розвитку міст.

Серед проєктів, які реалізувала компанія “Масдар”, – заснування в Іспанії компанії Terrestol Energy з виробництва сонячних батарей, проєкти London Array та WinWind у Великій Британії, пов’язані з виробництвом вітряних турбін. У межах проєкту Masdar PV у Німеччині побудований завод з виробництва тонких сонячних батарей.

Читайте також: Питання відставки уряду не розглядається, – Єрмак

Президент України також відвідав Університет штучного інтелекту імені Спадкоємного принца Абу-Дабі Мухаммада бін Заїда Аль Нагаяна, де зустрівся з керівництвом провідних еміратських компаній, які працюють у сфері високих технологій. За результатами зустрічей домовлено про посилення двосторонньої співпраці в галузі біотехнологій, кібербезпеки, IT та штучного інтелекту.

Нагадаємо, що на днях Президент Володимир Зеленський підписав закон про про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram