Фото: РБК-Україна

Президент Зеленський 14-15 лютого відвідає з офіційним візитом ОАЕ

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською 14-15 лютого здійснить офіційний візит до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба глави держави. Передбачено, що Президент України проведе переговори зі спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном та віцепрезидентом, прем’єр-міністром, міністром оборони ОАЕ Мухаммадом бін Рашидом Аль Мактумом.

Під час зустрічей буде обговорено широкий спектр питань двосторонньої політичної, торговельно-економічної, інвестиційної та гуманітарної співпраці. За результатами переговорів планується підписання низки двосторонніх документів.

Читайте також: Питання відставки уряду не розглядається, – Єрмак

Перша леді України у межах розвитку напрямку «культурна дипломатія» зустрінеться з міністром культури та молоді Об’єднаних Арабських Еміратів Нурою бінт Мухаммад Аль Каабі, представниками дирекції Дубайської опери та ключових історичних і культурних пам’яток Абу-Дабі.

Нагадаємо, що на днях Президент Володимир Зеленський підписав закон про про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram