Фото: Lenta.UA

Зброя, яку Україна отримує від міжнародних партнерів, посилено охороняється – Резніков

Високоточне озброєння та техніка, які Україна отримує від міжнародних партнерів, посилено охороняється, що є однією з умов співпраці. Вже найближчим часом Україна продемонструє «новинки», яких раніше ЗСУ не отримували.

Як повідомляє Укрінформ, про це під час брифінгу повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, відповідаючи на питання щодо охорони та зберігання озброєння, які постачаються міжнародними партнерами.

Особливий режим охорони на місцях зберігання військового озброєння і техніки партнерів – він посилений. Це, в тому числі, умови нашого співробітництва зі Сполученими Штатами, Великою Британією.

Адже отримання засобів ураження і захисту високочутливих технологій, таких як Javelin (протитанкові керовані ракети) або NLAW (протитанкові гранатомети) – є умова, що вони зберігаються в особливих місцях під контролем. І наші партнери мають право перевірити чи дійсно ми виконуємо ці умови.

Як ви бачите нам довіряють і продовжують збільшувати поставки «джавелінів», «нловів», і ми чекаємо деякі цікавинки, про які повідомимо пізніше, які раніше Україна не отримувала. Ми точно будемо все зберігати в належних умовах і в руки ворогу вони не потраплять, – запевнив міністр.

Резніков пообіцяв вже найближчим часом на військових навчаннях продемонструвати нові зразки озброєння, які Україна зараз отримує.

Читайте також: Зеленський – про стримування агресії РФ: Профілактика краще, ніж реанімація

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

У свою чергу, Президент Володимир Зеленський наголошує на тому, що зброя, яку надають Україні міжнародні партнери, потрібна для захисту, а не для нападу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram