Фото: Офіс Президента

Україні зброя потрібна для захисту, а не для нападу – Зеленський

Президент Володимир Зеленський наголошує на тому, що зброя, яку надають Україні міжнародні партнери, потрібна для захисту, а не для нападу.

Про це він сказав на спільній з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте зустрічі з представниками ЗМІ, повідомляє Укрінформ.

Я не готовий сьогодні публічно говорити, що і з якої країною, про що детально ми домовляємося і що отримуємо. Для нас дуже важливо, що вся ця зброя – це захист. Ми думаємо тільки про мир. Ми думаємо тільки про деокупацію територій і тільки дипломатичним шляхом.

Ми говоримо про те, що більше сьогодні не віддамо жодної ділянки нашої землі. Ми не віддамо наші території, яка б ціна цієї справи не була, – сказав Зеленський.

Водночас він наголосив, що наша держава має свій план щодо того, що їй потрібно для армії та й сама здійснює кроки задля зміцнення обороноздатності країни.

Читайте також: Зеленський – про стримування агресії РФ: Профілактика краще, ніж реанімація

Ми вже давно фундаментально розуміємо, що робити і що нам потрібно, щоб захищати нашу Батьківщину. І після того, як в нас окупували частину наших територій, після цього ми нарощуємо рівень нашої боєздатності і спроможності нашої армії.

Ми фундаментально розуміємо, що нам потрібно, – сказав Зеленський.

Президент додав, що ситуація з РФ виникла не нещодавно, а «це – не перший рік війни та ескалації, і не перший рік окупації».

Читайте також: «Не бійтеся інтернету. Нехай інтернет боїться нас»: Зеленський звернувся до українців

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram