Фото: Офіс Президента

Зеленський – про стримування агресії РФ: Профілактика краще, ніж реанімація

Президент України Володимир Зеленський обговорив із Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном комплекс кроків щодо стримування російської агресії.

Про це Глава держави повідомив на спільній із Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном зустрічі зі ЗМІ у Києві, повідомляє Укрінформ.

Ми також обговорили комплекс кроків щодо стримування російської агресії. Тут моя думка відома. Слово «стримування» доводить її логічність. Будь-які заходи дієві до, а не після. Профілактика, а не після. Профілактика краще, аніж реанімація, – сказав Зеленський.

За його словами, дії Великої Британії свідчать, що така позиція їм зрозуміла, адже уряд ухвалив рішення щодо посилення санкцій проти РФ за агресію щодо України.

Читайте також: Польща передає Україні оборонне озброєння

Ми вдячні Великобританії і за підтримку наших євроінтеграційних прагнень, – додав Президент.

Важливою темою переговорів стало зміцнення обороноздатності України, у цьому контексті Зеленський запевнив у тому, що Україна будує сильну армію. Тому наша країна, за його словами, вдячна Великій Британії за рішення щодо фінансування в розмірі 1,7 млрд фунтів.

Читайте також: Велика Британія не планує спрямовувати бойові підрозділи в Україну

Крім того, ми домовилися про спільні дії задля забезпечення миру та безпеки в Чорноморському регіоні, а також активізацію взаємодії у сфері кіберзахисту та кібербезпеки, – додав глава держави.

Він зазначив, що радий вітати Джонсона в Україні та підкреслив, що цей візит відбувається у непрості для нашої країни часи.

Читайте також: Пентагон оцінив можливі варіанти дій Росії проти України

Прем’єр-міністр Джонсон запевнив мене у повній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, готовності до подальшої взаємодії, зокрема, і в рамках Кримської платформи з метою деокупації нашого півострова, повернення усіх наших українських територій, – сказав Зеленський.

Читайте також: «Не бійтеся інтернету. Нехай інтернет боїться нас»: Зеленський звернувся до українців

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram