Заради безпеки людей: у Херсоні «Нова Пошта» облаштувала два бетонних укриття

У прифронтовому Херсоні, який майже щоденно потерпає від обстрілів російських окупантів, встановили дві зупинки-укриття. Залізобетонні захисні конструкції придбала і спорудила компанія «Нова Пошта».

Більше про це дивіться у спецрепортажі телеканала «МАРТ».

Херсон сьогодні є одним із найнебезпечніших міст в Україні. Через прифронтове розташування він ледь не щодня потерпає від обстрілів російських окупантів. Агресор запускає по обласному центру кілька десятків снарядів з різних видів зброї, що призводить до жертв і постраждалих серед місцевого населення. Аби убезпечити херсонців і зберегти життя людей, компанія «Нова пошта» власним коштом придбала та встановила бетонні укриття у середмісті Херсона.

Ми вирішили встановити, аж два укриття, тому що місце знаходиться на передовій. Буквально через річку, тут у кілометрі знаходяться російській військові і дуже часто обстрілюють місто. Наявність укриттів допоможе зберегти життя, адже близько 90 відсотків людей гинуть безпосередньо від уламків, а не від влучання боєприпасів, — зазначив Володимир Шульга, територіальний менеджер «Нової пошти» у Херсоні.

Укриття розмістили у місцях, які найчастіше опиняються під обстрілами – на розі вулиць Університетської та Миру поблизу зупинки транспорту та поряд із залізничним вокзалом. Головною особливістю конструкції є те, що вона виготовлена із залізобетонного каркаса.   

Всередині можуть перебувати близько 20-25 осіб, залежно від комплекції. Повітря там розраховане на 30-35 осіб, — повідомив керівник партнерського проєкту «SafePlaceUA» Ілля Блохін.

Окрім Херсона, Нова пошта разом з партнерами планує й надалі зводити подібні укриття в інших прифронтових містах України. Нині такі вже є у Харкові та Миколаєві.

Нагадаємо, у листопаді минулого в Корабельному районі Миколаєва встановили і облаштували бетонне укриття поблизу зупинки громадського транспорту. Придбала і звела захисну споруду компанія «Нова Пошта» в межах благодійного проєкту «SafePlaceUA».

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram