Захворівша на коронавірус жителька Миколаєва розповіла, чому вона з чоловіком поїхала до Києва

Мешканка Миколаєва, засновник і голова правління «Всеукраїнської Асоціації Фінансових компаній» Анна Замазєєва, яка разом зі своїм чоловіком захворіли на коронавірус, розповіла як проходило лікування і чому вони поїхали в Київ.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Анна Замазєєва розповіла, що спочатку всі симптоми у її чоловіка виглядали як звичайна застуда, зокрема сама дівчина відчувала себе нормально

Спочатку, у чоловіка все виглядало, як застуда: 1й день 37,5 нежить (пожартували точно не короновірус), 2й і 3й день 37,5 (нежить пропав, зник нюх), 4й-5й 38,3 (легко збивається, кашлю немає, ніяких симптомів тільки температура і ломить тіло, дуже ломить). Аналіз крові ідеальний, терапевт при огляді говорить, що нічого не віщує біди, так протікають ГРВІ до 7ми днів температур, – написала вона.

Тільки на 8-й день захворювання у чоловіка піднялася висока температура і о 21:00 вони поїхали у Миколаївську обласну інфекційну лікарню, де рентген показав полісегментарну двосторонню пневмонію. За словами дівчини, результати аналізів на коронавірус в Миколаєві довелося б чекати від трьох до шести днів, тому було прийнято рішення поїхати до Києва.

Дивіться також: Чекають офіційних заборон: у Миколаєві батьки продовжують гуляти з дітьми на майданчиках під час карантину

На 8й день 39,5, паніка і сльози везу чоловіка в Миколаївську інфекційну лікарню. Його у неділю увечері о 21:00 приймає головний лікар Світлана Федорова прекрасний лікар, яка під час пандемії працює цілодобово, подаючи відмінний приклад своему персоналу. Але в понеділок вранці нам повідомляють, що ПЛР візьмуть, але результат чекати від 3-6 днів (деякі чекають вже 6й день, оскільки аналіз відправляють в Київську лабораторію), ситуація була критична 9й день хвороби, розуміла, що головне встановити точний діагноз, щоб можна було призначити правильне лікування. У нашій країні єдине місце, де швидко робили аналіз на цей час Київ Олександрівська лікарня, – пише Анна.

В Олександрівській лікарні парі діагностували коронавірусне захворювання, однак у дівчини як і раніше не було ніяких симптомів.

Нас оформили і прийняли, на наступну добу був поставлений діагноз COVID-19, позитивний результат ПЛР у чоловіка і у мене. Низька сатурація, 3 дня під кисневою маскою і плюс до 9-ти днях хвороби 11 днів інтенсивного лікування за світовими протоколами лікування короновіруса. У мене ж ні одного симптому захворювання, навіть ГРВІ при позитивному результаті (про що говорить Головний лікар Олександрівської в інтерв’ю 1 + 1), – зазначає вона.

https://www.facebook.com/anna.zamazeeva/videos/2683463981782923/

Анна Замазеева закликала всіх залишатися вдома і не думати, що все, що відбувається навколо – хайп.

Ми попросили екстрено повідомити в місто, адміністрація міста швидко і оперативно взяли аналізи у дітей і рідного брата, який самоізолювався з дітьми і чекав нашого результату, у них ПЛР негативні. Це не хайп, вірус є, залишайтеся вдома, бережіть себе, своїх близьких і людей поруч, – підкреслила дівчина.

Нагадаємо, в облздраві спростували інформацію про інфікованого на Миколаївщині.

Раніше повідомлялось, очільник МОЗ Степанов застеріг: найважчі тижні попереду.

Як відомо, Кабмін затвердив список більш жорстких обмежень на час карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram