Фото: Миколаївська ОДА

В облздраві спростували інформацію про інфікованого на Миколаївщині

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадмінстрації роз’яснили щодо першого випадку інфікування на території області. Житель Миколаєва, у якого виявили захворювання COVID-19, перебуває у Києві, де самостійно звернувся за медичною допомогою в Олександрійську клінічну лікарню.

Про це повідомляє сайт управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА.

За інформацію оперативного штабу при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області мова йде про мешканця м.Миколаєва, який самостійно звернувся за медичною допомогою в Олександрійську клінічну лікарню (м.Київ), де йому було встановлено з лабораторним підтвердженням захворювання на COVID-19.

В обласному управлінні охорони здоров’я наголошують, що відповідно до встановлених медичних нормативно-правових актів реєстрація випадків інфекційних хвороб здійснюється за місцем виявлення хворих. Центр громадського здоров’я МОЗ України підтвердив реєстрацію цього випадку за Києвом.

У відомстві повідомили, невдовзі інформацію про реєстрацію випадка за Миколаївською областю буде змінено в режимі встановленої інформаційної програми.

Медиками м. Миколаєва було обстежено на короновірус COVID-19 контактних осіб інфікованого та за результатами проведення ПЛР діагностики в Миколаївському обласному лабораторному центрі отримано негативний результат. Медичне спостереження за контактними особами продовжується.
Станом на 10.00 28 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19, – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, в Україні 311 випадків COVID-19, з них вісім летальних, п’ятеро пацієнтів одужали (четверо дорослих і одна дитина).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram