ФОТО: facebook Антон Геращенко

За спробу зґвалтування у поїзді прокуратура просить всього до 5 років в’язниці

Прокуратура запросила всього до п’яти років в’язниці для підозрюваного у жорстокому нападі та спробі зґвалтування дівчини в поїзді «Маріуполь – Київ» Віталія Рудзька.

Потерпіла від його дій Анастасія Лугова незадоволена таким терміном покарання для свого кривдника, пише «Страна»,

Ми готуємося до суду. Судмедекспертивстановили, що на мені були середньої тяжкості ушкодження на обличчі і по тілу – легкої тяжкості. Рудзько звинувачують за трьома статтями – крадіжка, спроба зґвалтування та нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Три статті – і до п’яти років в’язниці. Це нас не влаштовує. Спочатку йому хотіли дати від 7 років в’язниці, потім від 5, зараз взагалі до 5. Ми просимо більше. До 5 років за те, що він зробив, це дуже мало, – заявила вона.

Також Лугова розповіла, що перше судове засідання у даній справі пройде у вівторок, 27 жовтня, в Солом’янському райсуді Києва.

Нагадаємо, 31 липня в поїзді «Київ – Маріуполь» невідомий без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її і намагався зґвалтувати. У Києві його затримали правоохоронці.

Раніше повідомлялось, потерпіла Анастасія Лугова, яка опинилась у центрі уваги після спроби згвалтування у потязі “Київ – Маріуполь”, повідомила про намір працівників Укрзалізниці дати хабар.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram