З піснями та подарунками: у Миколаїв приїздив «Поїзд Святого Миколая»

У суботу, 24 грудня, до нашого міста приїздив поїзд Святого Миколая. На ньому доставили подарунки дітям ще донедавна прифронтового Миколаєва та деокупованих територій.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше сотні дітей Миколаєва отримали солодощі та подарунки. Благодійну акцію організували для того, аби розважити дітей та привітати з прийдешніми святами.

Це вперше така акція. «Укрзалізниця» зробила подарунок такий великий для наших діток. По всій Україні їздить цей потяг. І у нас він сьогодні вперше. У нас сьогодні дуже багато народу, такого ще не було за весь час, — розповіла директорка Миколаївського залізничного вокзалу Ганна Панченко.

«Поїзд святого Миколая» — це спільний проєкт Укрзалізниці та Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй UNICEF. Мета проєкту — привітати із прийдешніми святами дітей з деокупованих територій, зокрема й з Миколаївської області. Також поїзд вже побував в Херсоні, на Донеччині та Харківщині.

За інформацією пресслужби Миколаївської міськради, під час заходу організатори передали 10 тисяч подарунків для дітлахів з Миколаївщини: дітей військовослужбовців, дітей з малозабезпечених сімей, з багатодітних родин та дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, миколаївські благодійники привітали з новорічними святами дітей із багатодітних родин та будинків сімейного типу.

Раніше повідомлялось, на Миколаївському залізничному вокзалі волонтери видають гуманітарну допомогу евакуйованим херсонцям.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram