На Миколаївському залізничному вокзалі волонтери видають гуманітарну допомогу евакуйованим херсонцям

З кінця листопада на Миколаївському залізничному вокзалі волонтери видають продуктові набори херсонцям, які вирішили евакуюватися зі свого міста. Гуманітарна допомога надається від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

На годиннику 17:00, на Миколаївський залізничний вокзал прибуває поїзд «Херсон-Київ». З-поміж пасажирських вагонів вирізняються евакуаційні. У них їдуть люди, які вимушено залишають Херсон через щоденні ворожі обстріли. Упродовж 20 хвилин, поки поїзд стоїть у Миколаєві, місцеві волонтери завантажують його гуманітарною допомогою.

Від визначення необхідного об’єму гуманітарки до роздачі її людям минають лічені хвилини. Прямуючи до Миколаєва начальник поїзду передає на залізничний вокзал інформацію про кількість евакуйованих. Волонтери швидко збирають необхідну кількість продуктових наборів та доставляють їх на перон вокзалу.

Кожен евакуйований отримує продуктовий набір від Всесвітньої продовольчої програми ООН вагою до шести кілограмів. У ньому макарони, консерви та олія. Волонтери кажуть, такого пайка має вистачати на перші два-три дні після евакуації.

Роздавати гуманітарну допомогу на Миколаївському залізничному вокзалі почали ще наприкінці листопада. Працівники вокзалу зазначають, з кожним тижнем кількість людей, які вимушено залишають Херсон, зростає. Щодня волонтери видають мінімум сто продуктових наборів.  

Отримати продуктовий набір переселенці можуть і на міжміському автовокзалі.  Таким чином Миколаїв вкотре демонструє свою готовність допомагати сусідньому Херсону та його мешканцям у будь-який можливий спосіб. 

Нагадаємо, з нагоди Міжнародний дня волонтера 5 грудня миколаївських волонтерів нагородили відзнаками та почесними грамотами.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram