Їжа, одяг та медикаменти: до Миколаївщини прибув гуманітарний вантаж із Заходу України

До Миколаєва прибув гуманітарний вантаж із Заходу України. Українські волонтери разом з партнерами з Латвії та Австрії передали Миколаївщині продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Вже понад два місяці Миколаївщина залишається прифронтовим регіоном, який стримує російську навалу і не пускає ворога вглиб України на південному напрямку. Також від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації наша область слугує прихистком для біженців і внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій.

Регіон потребує допомоги від інших областей України, тож є пріоритетним напрямком зусиль волонтерів. Регулярно до Миколаївщини прибувають гуманітарні вантажі з їжею, одягом, медикаментами та іншими речами першої необхідності. Це дієва допомога для регіону, який постійно потерпає від обстрілів ворога і вже поніс значні економічні втрати.

Цього тижня у Миколаїв прибув гуманітарний вантаж із Заходу України. Надійні партнери з львівської громадської організації «Наш Янів» передали миколаївцям чимало продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, рушників та постільної білизни. Свою руку допомоги Львівщина простягає вже не вперше.

Дивіться також: Миколаївський гуманітарний штаб:
понад дві місяці роботи на волонтерському фронті

Окрім українських волонтерів, підтримують Миколаївську область і закордонні друзі. За сприяння об’єднання «Гуманітарна допомога Україні з Австрії» волонтерам вдалося доставити сучасне операційне обладнання для дитячих лікарень, зокрема операційні столи, спеціальну лампу і ліки. Зі свого боку латвійське товариство «Tavi draugi» передали з десяток палетів продуктів харчування та засобів побутової хімії та для громад Миколаївщини.

Гуманітарний вантаж об’ємом понад 20 тонн швидко подолав близько тисячі кілометрів, аби вчасно прибути у Миколаєва. Тут вже за звичною процедурою його розвантажують, далі розподіляють за відповідними сферами та галузями і направляють у різні куточки області.

Подібні гуманітарні вантажі приїздять в місто постійно. Західні друзі та партнери розуміють, яку ціну щодня платить Україна, аби стримати російського агресора і вберегти цивілізований світ від експансії окупантів. Тож допоки ворога не виженуть за межі державного кордону, а Миколаївщина не відновить свій економічний потенціал, нашу область і надалі підтримуватимуть надійні партнери. Ми ж кажемо «Дякуємо» і разом рухаємося до перемоги.

Нагадаємо, у Миколаєві відкрили «Гончаренко-центр». Відсьогодні у ньому можна буде отримати волонтерську та психологічну допомогу і записатися на онлайн-курси.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram