Фото: Погляд

Європу може накрити третя хвиля коронавірусу, – ВООЗ

У разі відсутності необхідної інфраструктури, на Європу очікує третя хвиля пандемії коронавірусу вже на початку наступного року.

Про це повідомив спеціальний представник генерального директора Всесвітньої організації охорони здоров’я з COVID-19 Девід Набарро, пише Діло, посилаючись на Укрінформ.

Читайте також: Для подолання пандемії необхідно 38 мільярдів доларів, – Єврокомісія

За його словами, європейські уряди не збудували необхідну інфраструктуру влітку, коли взяли під контроль першу хвилю пандемії, тому зараз відбувається друга хвиля. А якщо уряди не сформують необхідну інфраструктуру, то на початку наступного року можлива третя хвиля.

Читайте також: Жителі Азії могли пережити епідемію коронавірусу 25 тисяч років тому

За приклад боротьби з коронавірусом він поставив країни Азії, де люди дотримуються карантинних обмежень.

“Вони дотримуються дистанції, носять маски, самоізолюються, коли хворіють, миють руки. Вони захищають групи, що знаходяться у найвищому ризику. Це ускладнює поширення коронавірусу”, – додав Набарро.

Він також закликає країни Азії зарано не послаблювати обмеження.

“Треба почекати, допоки кількість випадків захворювання на COVID-19 зменшиться й залишатиметься низькою”, – сказав Набарро.

Раніше повідомлялось, що європейські країни можуть уникнути повторення жорсткого локдауну у тому разі, якщо 95% громадян будуть носити захисні маски.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram