ФОТО: ОП

Єрмак запропонував відновити стажування студентів в Офісі президента

Керівник ОП України Андрій Єрмак запропонував відновити стажування студентів в Офісі президента.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Голова ВП зустрівся зі студентами Української академії лідерства в рамках Всеукраїнського Форуму молодих державників “Софія Київська” та запросив слухачів Академії долучитися до участі у Всеукраїнському форумі “Україна 30” та запропонувати свій святковий проект до 30-річчя незалежності України.

Він зазначив, що неможливо побудувати сучасну країну без участі амбітних, світлих, патріотичних, небайдужих та освічених молодих людей.

Читайте також: Зеленський підписав закон про допомогу тяжкохворим дітям

Після сьогоднішньої зустрічі бачу, що нам точно варто відновити стажування студентів в Офісі президента, яка була згорнута через ковіда. Упевнений, що студенти зможуть привнести свіжий погляд у багато процесів, оскільки всі істотні зміни відбуваються тоді, коли людині не байдуже, – зазначив Андрій Єрмак.

Керівник Офісу глави держави повідомив, що після закінчення карантину планується відновити програму стажування в повному обсязі, і студенти зможуть долучитися до роботи Офісу в напрямках, які їм цікаві.

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва відкрили молодіжний центр “Inspire”. Це філія палацу кульутри “Молодіжний”. Для молоді тут пропонують заняття танцями і воркаутом, а також цікаве спілкування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram