Зерно. Фото: pixabay.com

Єгипет хоче купувати більше українського зерна

Окрім можливості збільшення експорту української продукції, були обговорені також проєкти у промисловості й інфраструктурі.

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква зустрівся із новопризначеним послом Арабської Республіки Єгипет в Україні Айманом Ельгаммалем, повідомляє Укрінформ.

Співрозмовники позитивно відзначили той факт, що, незважаючи на пандемію, Україні та Єгипту вдалося зберегти високу динаміку двосторонніх контактів.

У цьому контексті сторони обговорили результати візиту української делегації до Каїра 26-29 жовтня цього року та проведені з високопосадовцями Єгипту переговори.

Читайте також: Україну назвали годувальницею 150 мільйонів населення Землі

Жовква та Ельгаммаль також обмінялись думками щодо шляхів активізації співпраці у сферах торгівлі, промисловості, освіти, космосу, охорони здоров’я.

“Під час бесіди було наголошено на необхідності реалізації проєктів українських підприємств в АРЄ у промисловості та інфраструктурі. Заступник керівника Офісу Президента відзначив наявний потенціал до збільшення обсягів експорту вітчизняної продукції не тільки до Єгипту, а й до інших країн Африки”

У свою чергу посол Єгипту висловив бажання розширити двосторонню співпрацю у всіх сферах, які становлять обопільний інтерес, а також висловив зацікавленість у подальшому збільшенні обсягів імпорту українського зерна.

Сторони домовились продовжити підготовку до обміну візитами, зокрема на найвищому рівні, після стабілізації ситуації з коронавірусом.

Раніше повідомлялось про те, що Україна отримала право експортувати насіння зернових до ЄС.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram