Дмитро Ярош. Фото - Хвиля

Яроша можуть призначити у ТКГ на посаду Кравчука

Президент України Володимир Зеленський може отримати шанс призначити главою Тристоронньої контактної групи по Донбасу колишнього лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті глави держави, про що повідомляє Хвиля.

Дмитро Ярош може змінити Леоніда Кравчука як глава ТКГ по Донбасу. Для того, щоб проект відправився на розгляд глави держави, вона повинна зібрати 25 000 голосів за 92 дня.

Ініціатором петиції є народний депутат фракції “Європейська солідарність” медик-доброволець Яна Зінкевич. У документі наголошується на важливості переговорного процесу в Мінську, але вказується, що переговори зайшли в глухий кут.

Читайте також: “Багато наговорив”: у ТКГ прокоментували звільнення Фокіна

На думку ініціатора петиції, авторитет Дмитра Яроша як воїна-захисника, мужність і відданість посилять українську позицію в переговорному процесі і поставлять на місце країну-агресора. У перший же день існування цієї петиції її підписало більше 600 українців.

Читайте також: Кравчук підтримав перенесення ТКГ до Відня

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram