Фото: Газета "День" Київ

Яни Капу після ремонту в Очакові повернувся до Одеси (ВІДЕО)

Український рейдовий буксир «Яна Капу» після повернення з російського полону і тривалого ремонту на військово-морській базі в Очакові повернувся в Одесу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Екіпаж буксира провів серйозну роботу з його відновлення, щоб перебазувати до військово-морської бази «Південь» для продовження ремонтних робіт., – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що буксир прибув своїм ходом і пришвартувався самостійно. Керував переходом рейдового катера його перший командир Юрій Будзило.

За його словами,роботи було багато — відновили ті пошкоджені місця, де були тарани, коли їх намагалися зупинити кораблі ФСБ Російської Федерації. Так, російський корабель «Дон» двічі таранили український рейдовий буксир «Яна Капу», в результаті чого було пошкоджень головний двигун, обшивку і леєрне огородження, втрачено рятувальний пліт.

Було відремонтовано управління головними двигунами, мідь повирізали, ми її замінили. Потім збирали докупи частково розібрані двигуни — робили все для того, щоб буксир вийшов в море і виконував поставлені завдання, – сказав Юрій Будзило.

Нагадаємо, 20 українців повернулися додому після обміну полоненими.

Раніше повідомлялось, на Сході знайшли схрон із сотнею тонн боєприпасів і військовою технікою.

Як відомо, ЗСУ достроково отримали 16 ракет “Вільха”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram