Як працює центр «Відновлення» під час карантину

У період введення карантину Миколаївський центр соціальної реабілітації «Відновлення», що розташований у селі Весняне поблизу Миколаєва, продовжує надавати екстрену соціальну допомогу безхатченкам.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Працівники Центру облаштували спеціальні приміщення з окремими санвузлами – ізолятори. Тут можуть перебувати одночасно 12 осіб з ознаками респіраторних інфекцій упродовж 14 днів перед тим як потрапити в основне приміщення. Стежили за санітарною обробкою Центру і раніше, а тепер – це стали робити ще частіше.

На даний момент у Центрі реабілітації перебуває 75 осіб, але є можливість прихистити близько сотні людей. Дозвілля для безхатченків теж є важливою частиною реабілітації. За словами соціального працівника Центру – всі чекають на проведення заходів та із задоволенням беруть у них участь.

Благодійна організація “Миколаївський центр соціальної реабілітації “Відновлення” надає соціальні послуги для жінок та чоловіків, особам без визначеного місця проживання, особам, які потребують сторонньої допомоги та людям, що потрапили в складні життєві обставини.

Як раніше повідомлялось, миколаївські працівники соціальних служб отримали засоби індивідуального захисту

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram