Миколаївські працівники соціальних служб отримали засоби індивідуального захисту

Миколаївські працівники соціальних служб отримали засоби індивідуального захисту. Благодійну допомогу надали в рамках проєкту Міністерства соціальної політики, ЮНІСЕФ та «Української мережі за права дитини».

Координаторка проєкту Ольга Коссе каже, ця благодійна допомога для фахівців з соціальної роботи та служби у справах дітей.

Наш проєкт «Оцінка та не реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID – 19» направлена на проведення моніторингу дітей, які повернулись з інтернатних закладів під час пандемії до своїх сімей. Для процесу моніторингу «Українська мереж за права дитини», дитячій фонд ЮНІСЕФ та Міністерства соціальної політики вирішили забезпечити фахівців соціальних служб засобами індивідуального захисту, – каже Ольга Коссе.

У коробках маски, рукавички, антисептики та бахіли. Кожен набір розрахований на 2 місяці роботи. Їх отримає 344 фахівці з усієї області.

Хочемо подякувати ЮНІСЕФ, яка веде цілеспрямовану роботу по захисту прав дітей в усьому світі, у тому числі в Україні. Зараз пройшов проєкт і Миколаївщина отримає від ЮНІСЕФ значну фінансову підтримку для тисячі дітей, де буде здійснюватись моніторинг та супровід цих дітей після того як вони покидають наші інтернатні заклади для того, щоб їх подальше життя було нормальним, щоб вони знайшли себе в майбутньому, – каже заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі.

Дивіться також: Спецавтомобіль для потреб людей з інвалідністю придбали у Миколаєві

Протягом карантину до родин повернулись майже півтори тисячі дітей з усієї області. Ідеться про дітей, яких раніше вилучили з родин по різним причинам.

На даний час існують різні ситуації під час перебування цих дітей в сім’ї. І саме тому завдання служб у справах дітей, Центру соціальних служб, завдання представників управлінь відділів освіти перевірити стан перебування цих дітей в цих сім’ях. Далі вони вирішиватимуть питання: чи будуть вони повернуті безпосередньо до інтернатів чи залишаться в родинах. Звичайно завдання наше допомогти сім’ям справлятись з тими проблемами, що виникають і залишати цих дітей в сім’ях, тому що дітям в будь-якому випадку найкраще вдома, – каже директор департаменту соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва.

Крім медичного захисту проєкт передбачає надання підтримки соціальним працівникам та гуманітарної допомоги родинам, відповідно до їх соціальних потреб. Окрім Миколаївщину подібну допомогу до кінця тижня отримають ще 4 області України. А цей багаж найближчими днями відправлять фахівцям соціальних служб в усіх районах.

Нагадаємо, у Миколаївській обласній інфекційній лікарні на сьогодні перебувають 33 хворих коронавірусним захворюванням COVID-19, стан більшої частини пацієнтів оцінюється як важкий і вкрай важкий.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram